Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Nowogardzie

Składanie ofert na kompleksową obsługę gastronomiczno-rozrywkową

Urząd Miejski w Nowogardzie zaprasza do składania ofert na kompleksową obsługę gastronomiczno-rozrywkową

tj. ustawienie stoisk  w różnego rodzaju asortymenty z wyrobami garmażeryjnymi, zabawkami, napojami, piwem, parkiem zabaw i rozrywki dla dzieci itd. w dniach 01 i 02 maja 2009 r. na Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie.

Jednocześnie zastrzega się, że stoiska z piwem nie mogą stanowić więcej jak 10 stoisk, natomiast pozostałych stoisk powinno być minimum 20.

Jednocześnie zastrzega się, że stoiska z piwem nie będą zlokalizowane przy głównych ciągach komunikacyjnych. Preferowane będą oferty z przeważającą ilością stoisk garmażeryjnych. W ofercie należy wyspecyfikować szczegółowo asortyment garmażeryjny oraz pozostały. Zastrzega się, że pawilony handlowe mają mieć ujednolicony wygląd zewnętrzny (ten sam rodzaj materiału z którego są wykonane oraz kolorystyka).

Stawka dzierżawy będzie negocjonowana z wybranym kontrahentem.

Oferty należy składać w terminie do dnia 08 kwietnia 2009 r. w kopertach z napisem „Oferta na kompleksową obsługę  gastronomiczno-rozrywkową z okazji 700 – lecia Nowogardu”. Oferty należy składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Nowogardzie, pl. Wolności 1, pok. nr 5 lub drogą elektroniczną na adres:  zbogdanski@nowogard.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Zadróżny 02-04-2009 18:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 02-04-2009
Ostatnia aktualizacja: - 02-04-2009 18:50