Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Nowogardzie

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 GKMiOŚ.271.7.2022.AW Obsługa pojemników do zbiórki przeterminowanych leków
2 Wykonanie projektu zagospodarowania terenu polegającego na ustawieniu dwóch ławek parkowych
3 Przewodnicząca Rady Miejskiej w Nowogardzie zwołuje LXXI.N sesję Rady Miejskiej. Początek obrad: 6 października 2022 roku (czwartek) o godzinie: 8.00
4 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie zaprasza do złożenia oferty cenowej na "Pomoce dydaktyczne w ramach Rządowego programu na lata 2020-2024 "Aktywna tablica". Specjalne potrzeby edukacyjne.
5 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie zaprasza do złożenia oferty cenowej na "Zakup i dostawę sprzętu szkolnego i pomocy dydaktycznych do sali zajęć specjalistycznych z rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2022 w zakresie nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie".
6 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie zaprasza do złożenia oferty cenowej na "Zakup i dostawę sprzętu sportowego do sali gimnastycznej/korekcyjnej z rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2022 w zakresie nowych pomieszczeń do nauki pozyskanych w wyniku adaptacji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie".
7 Oferta pracy w SP Długołęka
8 Oferty pracy dla nauczycieli na rok szkolny 2022/2023-Przedszkole Publiczne nr 3
9 Nabór na stanowisko dyrektor OPS 03.10.2022
10 Obwieszczenie o wydaniu decyzji nr 14/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla przedsięwzięcia polegającego na budowie hali widowiskowo ? sportowej, przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie przy ul. Stefana Żeromskiego 5, wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną, na terenie części działek o nr geodezyjnych 439 i 400 w obrębie 5 miasta Nowogard, gm. Nowogard.